Filma Me Titra Shqip: The Forgotten Battle

124 min 2021 7.5 / 48
Kategoria: Lufte Histori Dramatik
Viti: Jun 5, 2021
Gjuha Origjinale: NL
Popullariteti: 26.834
Shikime: 5345
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Gjatë Betejës vendimtare të Luftës së Dytë Botërore në Scheldt, jetët e një piloti, një ushtari nazist dhe një rekruti të Rezistencës antinaziste kryqëzohen tragjikisht.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR