Filma Me Titra Shqip: After We Fell

108 min 2021 7.9 / 406
Kategoria: Romance Dramatik
Viti: Sep 1, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1274.877
Shikime: 6599
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Sapo Tesa merr vendimin më të madh të jetës së saj, gjithçka ndryshon. Zbulimet për familjen e saj, dhe më pas të Hardinit, vënë në dyshim gjithçka që dinin më parë, duke e bërë më të vështirë të ardhmen e tyre së bashku.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR