Filma Me Titra Shqip: Bright: Samurai Soul

80 min 2021 6.1 / 15
Kategoria: Animacion Aksion Fantazi
Viti: Oct 12, 2021
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 722.129
Shikime: 3079
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Izo, një Ronin dhe Raiden, një ork, punojnë për të sjellë një vajzë të re elfi dhe shkopin që ajo mbart në tokën e elfëve në veri.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR