Filma Me Titra Shqip: Endless Rain

117 min 2021 7.3 / 4
Kategoria: Romance Dramatik
Viti: Apr 28, 2021
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 2.855
Shikime: 2594
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Të panjohurit Young-ho dhe So-hee i besojnë njëri-tjetrit përmes shkëmbimit të letrave të shkruara me dorë në fillim të vitit 2000.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR