Filma Me Titra Shqip: Escape from Mogadishu

121 min 2021 7.8 / 13
Kategoria: Dramatik Aksion
Viti: Jul 28, 2021
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 24.561
Shikime: 3121
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Diplomatët rivalë nga Koreja e Veriut dhe Koreja e Jugut bllokohen në Mogadishu, Somali, kur aty nis lufta civile. Duke mbetur pa ndihmën e asnjërës prej qeverive, kundërshtarët duhet të bashkohen, në luftën për mbijetesë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR