Filma Me Titra Shqip: Injustice

78 min 2021 8.1 / 241
Viti: Oct 9, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1282.961
Shikime: 4341
Pershkrimi
Në një Tokë alternative, Xhokeri mashtron Supermenin për të vrarë Lois Lejn, gjë që shkakton një tërbim te heroit. Supermen vendos të marrë kontrollin e Tokës, Batman dhe aleatët e tij do të duhet të përpiqen ta ndalojnë atë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR