Filma Me Titra Shqip: Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle

98 min 2020 7.4 / 49
Kategoria: Animacion Aventure
Viti: Dec 25, 2020
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 1299.496
Shikime: 4164
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Historia e Kokos, një djali të rritur nga Pokémonët dhe krijimi i një lidhjeje të re ndërmjet njerëzve dhe Pokémonëve.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR