Filma Me Titra Shqip: Mosley

96 min 2019 6 / 12
Viti: Oct 10, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3.708
Shikime: 1693
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një specie e njohur si "torifantë" rebelohen kundër jetës së tyre nën skllavërinë e njeriut dhe nisin një udhëtim të rrezikshëm plot me të papritura për të gjetur qytetin e "Legjendës së Vertikalve".
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR