Filma Me Titra Shqip: Locked Up

86 min 2017 6.4 / 23
Kategoria: Thriller Krim Dramatik
Viti: Jun 20, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5.823
Shikime: 2981
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vajzë adoleshente lufton rojet grabitqare dhe bandat kërcënuese në një shkollë reformimi të ngjashme me burgun.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR