Filma Me Titra Shqip: Monster Family 2

90 min 2021 7 / 4
Viti: Oct 28, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 37.002
Shikime: 1636
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Anëtarët e familjes Uishbon shndërrohen sërish në një vampir, një mumie, një ujk dhe Frankenshtajn, për të shpëtuar miqtë e tyre përbindësha nga një gjahtare misterioze.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR