Filma Me Titra Shqip: Evolution

101 min 2001 6 / 1668
Viti: Jun 8, 2001
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 19.425
Shikime: 1162
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një zjarrfikës, dy profesorë kolegji dhe një shkencëtare qeveritare seksi punojnë kundër disa organizmave alienë që kanë evoluar me shpejtësi që nga mbërritja e tyre në Tokë me anë të një meteori.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR