Filma Me Titra Shqip: Deranged

78 min 2012 4 / 12
Kategoria: Horror
Viti: Jun 6, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2.956
Shikime: 2064
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Jae Hyuk përpiqet të gjejë një kurë për gruan dhe fëmijët e tij pasi ata i kap një sëmundje misterioze që i bën njerëzit të mbyten vetë në ujë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR