Filma Me Titra Shqip: Bergman Island

113 min 2021 6.6 / 27
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Jul 14, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17.901
Shikime: 1561
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një çift strehohet ne ishullin qe frymëzoi Ingmar Bergman, të cilët shkruanin skenare për filmat e tyre te ardhshëm kur kufiri mes realiteti dhe trillimit behet i mjegullte.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR