Filma Me Titra Shqip: 2 Hearts

100 min 2020 7.8 / 310
Kategoria: Romance Dramatik
Viti: Oct 16, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16.673
Shikime: 3508
Trailer: YouTube
Pershkrimi
2 çifte e nisin jetën e tyre në dekada të ndryshme dhe në vende të ndryshme, por një ndodhi e papritur do t'i bashkojë në një mënyrë që askush s'do ta kishte parashikuar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR