Filma Me Titra Shqip: El verano que vivimos

120 min 2020 7.1 / 57
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Dec 4, 2020
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 5.257
Shikime: 3374
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Isabel është një studente gazetarie që po bën praktikën në 1 gazetë në qytetin bregdetar të Galicias. Gjatë kësaj kohe, në sektorin e nekrologjisë, ajo has disa letra anonime kushtuar Lusias. Këto letra tregojnë një histori dashurie, miqësie dhe tradhtie në vitin 1958.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR