Filma Me Titra Shqip: A Dog Named Palma

110 min 2021 8.5 / 87
Kategoria: Familje Romance
Viti: Mar 18, 2021
Gjuha Origjinale: RU
Popullariteti: 86.25
Shikime: 4689
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Filmi është frymëzuar nga një histori e pabesueshme e një qeni shephard të quajtur Palm, i cili u la pa dashje në aeroport nga pronari i saj. Ajo miqësohet me Nikolasin nëntëvjeçar, nëna e të cilit vdes duke e lënë me një baba që ai mezi e njeh. Një pilot që gjen qenin në aeroport. Është një histori e aventurave të mahnitshme, miqësisë së vërtetë dhe dashurisë së pakushtëzuar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR