Filma Me Titra Shqip: Reign of Fire

101 min 2002 6.2 / 1685
Kategoria: Aventure Aksion Fantazi
Viti: Jul 12, 2002
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15.752
Shikime: 3426
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një specie dragonjsh dalin nga nëntoka dhe djegin gjithçka në sipërfaqe duke shtyrë njerëzimin drejt shfarosjes.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR