Filma Me Titra Shqip: The Deep House

85 min 2021 5.4 / 84
Kategoria: Horror
Viti: Jun 30, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 123.862
Shikime: 2763
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një çift i ri dhe modern që shkojnë në Francë për të eksploruar një shtëpi nënujore dhe për të shpërndarë zbulimet e tyre në rrjetet sociale, i nënshtrohen një ndryshimi serioz të planeve kur ata hyjnë në brendësi të një shtëpie të çuditshme të vendosur në fund të një liqeni dhe prania e tyre zgjon një shpirt të errët ??që përndjek shtëpinë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR