Filma Me Titra Shqip: Wyrmwood: Road of the Dead

98 min 2014 6,2 / 268
Kategoria: Horror
Viti: Sep 19, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6,524
Shikime: 578
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Berri është një mekanik i talentuar dhe familja e tij përçahet në prag të një apokalipsi mumiesh. Motra e tij, Bruki, rrëmbehet nga një skuadër ushtarësh të veshur me maska-gazi dhe....
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR