Filma Me Titra Shqip: Trust

94 min 2021 7.1 / 27
Kategoria: Romance Dramatik
Viti: Mar 12, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6.859
Shikime: 5196
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pronarja e galerisë së pikturave në Nju Jork, Bruk dhe bashkëshorti i saj Ouen, përballen secili me tundime të jashtëzakonshme, me rezultate shumë të papritura.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR