Filma Me Titra Shqip: Bad Christmas

98 min 2021 8.2 / 13
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Mar 11, 2021
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 122.059
Shikime: 2078
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një natë e qetë Krishtlindjesh ndërpritet kur një hajdut hyn në një shtëpi. Vajza e vogël e familjes e ngatërron me Babagjyshin dhe i kërkon të plotësojë listën e dëshirave për Krishtlindje.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR