Filma Me Titra Shqip: Fear and Loathing in Las Vegas

118 min 1998 7.2 / 3507
Kategoria: Aventure Dramatik Komedi
Viti: May 22, 1998
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 19.246
Shikime: 1457
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një gazetar i çuditshëm dhe avokati i tij psikopat udhëtojnë në Las Vegas për një seri arratisjesh psikopatike.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR