Filma Me Titra Shqip: Fever Dream

93 min 2021 6.1 / 68
Kategoria: Horror Thriller Dramatik
Viti: Oct 6, 2021
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 114.544
Shikime: 2259
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një histori me fantazma, shpirtra të lënduar, helme, katastrofa mjedisore dhe shpirtërore si dhe me lidhjen e fortë prind-fëmijë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR