Filma Me Titra Shqip: Goodbye Christopher Robin

107 min 2017 7.1 / 640
Kategoria: Familje Histori Dramatik
Viti: Sep 29, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15.657
Shikime: 2161
Pershkrimi
Historia e vërtetë e lindjes së legjendës "Winnie-the-Pooh", që solli lumturi për fëmijët e botës, por shumë vuajtje e trishtim për atë që e inicioi atë, Kristoferin. Një film që tregon se suksesi i jashtëzakonshëm, jo gjithmonë është burim lumturie... Ngjarjet mes katër personazheve kryesore, çiftit Milne, djalit të tyre dhe dados së tij të dashur, do të marrin një rrjedhë që nuk e kishte parashikuar askush...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR