Filma Me Titra Shqip: Monster Run

104 min 2020 4.4 / 7
Kategoria: Aksion Aventure Fantazi
Viti: Aug 18, 2020
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 4.659
Shikime: 2192
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Ji Mo konsiderohet si një person i veçuar sepse mund të shohë përbindësha. Një ditë, ajo sheh një përbindësh në supermarket dhe takon Mengun, një gjuetar përbindëshash. Ajo zbulon se me të vërtetë ka përbindësha në botë, dhe përfshihet në një stuhi të re.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR