Filma Me Titra Shqip: Raging Fire

128 min 2021 7.2 / 16
Kategoria: Aksion Krim
Viti: Aug 13, 2021
Gjuha Origjinale: CN
Popullariteti: 20.051
Shikime: 3376
Pershkrimi
Një oficer që punon tek Krimet e Rënda përballet me një ish-shokun e tij polic, që tashmë ka marrë një tjetër drejtim dhe jeta i vendos kundra njëri-tjetrit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR