Filma Me Titra Shqip: Shark: The Beginning

108 min 2021 0 / 0
Kategoria: Aksion
Viti: Nov 26, 2021
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 15.463
Shikime: 3383
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Ça U-Soli, një viktimë e dhunës në shkollë, burgoset në një burg djemsh për shkak të një incidenti të papritur, ku takon kampionin e arteve marciale, Jong Do-Jonin dhe thyen kufijtë e vendosur prej tij një nga një.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR