Filma Me Titra Shqip: The Cured

95 min 2017 5.5 / 278
Viti: Nov 24, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10.509
Shikime: 2848
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një sëmundje që i kthen njerëzit në zombi është shëruar. Zombit, dikur të infektuar, diskriminohen nga shoqëria dhe familjet e tyre, gjë që shkakton lindjen e problemeve sociale. Kjo çon në ndërhyrjen e ushtrisë dhe të qeverisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR