Filma Me Titra Shqip: The Hurt Locker

131 min 2008 7,3 / 3440
Kategoria: Dramatik Thriller Lufte
Viti: Oct 10, 2008
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,183
Shikime: 3837
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Irak. Të detyruar të luajnë një lojë të rrezikshme macja-me-miun në kaosin e luftës, një skuadër e njësisë së xhenios së ushtrisë duhet të qëndrojë e bashkuar në një qytet ku kushdo mund të jetë një armik i mundshëm dhe çdo objekt mund të jetë një bombë vdekjeprurëse.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR