Filma Me Titra Shqip: The Harder They Fall

139 min 2021 6.4 / 65
Kategoria:
Viti: Oct 22, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 49.132
Shikime: 3534
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një hajdut zbulon se armiku i tij lirohet nga burgu dhe ribashkon skuadrën e tij për tu hakmarrë ndaj tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR