Filma Me Titra Shqip: Cube Zero

97 min 2004 5.7 / 750
Viti: Oct 10, 2004
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12.993
Shikime: 2370
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një programues i cili puna e tij është të vëzhgojë Kubin, nuk i ndjek rregullat dhe ndihmon një nënë të pafajshme të dalë nga kubi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR