Filma Me Titra Shqip: Dennis the Menace

94 min 1993 5.8 / 1084
Kategoria: Familje Komedi
Viti: Jun 23, 1993
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15.363
Shikime: 2881
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Kur prindërve te tij iu desh të dilnin jashtë qytetit, Denisi qëndroi me z. dhe znj. Uillson. Mistreci i vogël po e çmend z.Uillson, por Denisi thjesht po mundohet të jetë i dobishëm, gjithashtu edhe me hajdutin që sapo ka mbërritur në qytet.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR