Filma Me Titra Shqip: Flag Day

108 min 2021 5.8 / 22
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: Aug 20, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 24.541
Shikime: 2750
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Bazuar në një histori të vërtetë. Një baba bën jetë të dyfishtë si falsifikues, grabitës bankash dhe mashtrues, ndërkohë që nuk arrin dot të ruajë marrëdhënien e mrekullueshme që ka me të bijën, e cila vuan të gjitha pasojat e papërgjegjshmërisë së tij…
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR