Filma Me Titra Shqip: Fried Barry

99 min 2020 5.3 / 35
Viti: Mar 6, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5.227
Shikime: 1426
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Berri është një i varur nga droga, i cili rrëmbehet prej alienëve. Berri kalon në vend të dytë pasi një vizitor i huaj merr kontrollin e trupit të tij dhe e çon atë për një xhiro nëpër Kejp Taun. Ajo që pason është droga, seksi dhe dhuna ndërsa turisti ynë i huaj hyn në botën e çuditshme dhe të mrekullueshme të njerëzimit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR