Filma Me Titra Shqip: Never Back Down: Revolt

90 min 2021 0 / 0
Kategoria: Dramatik Aksion
Viti: Nov 16, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15.62
Shikime: 4238
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vajzë që merret peng dhe detyrohet të luftojë në ndeshje boksi të fshehta, mundohet të gjejë lirinë dhe t'i shpëtojë prostitucionit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR