Filma Me Titra Shqip: Rhapsody of Love

86 min 2021 5 / 1
Kategoria: Komedi
Viti: Jun 24, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3.827
Shikime: 1859
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Romanca, puna dhe jeta përplasen të gjitha kur Xhesika dhe Xhastini takohen dhe kanë shkëndija në këtë komedi romantike australiano-aziatike.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR