Filma Me Titra Shqip: The Grand Budapest Hotel

100 min 2014 8.1 / 11932
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Feb 26, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 34.999
Shikime: 4441
Pershkrimi
Historia e kësaj drame dhe komedie sillet rreth : Aventurat e Gustave H, një portier legjendar në një nga hotelet e famshme evropiane , në periudhën mes dy luftërave. Së bashku me mikun e tij Zero Moustafa, ata gjenden të përfshirë në vjedhjen e një pikture të famshme...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR