Filma Me Titra Shqip: Congo

128 min 2018 6 / 14
Kategoria: Dramatik Krim
Viti: Oct 26, 2018
Gjuha Origjinale: NO
Popullariteti: 3.451
Shikime: 2941
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në vitin 2009, dy aventurierë Norvegjez akuzohen për vrasjen e shoferit të tyre ndërsa përpiqeshin të kalonin në Kongon lindore. Prej dy burrave të arrestuar, tensionet politike dhe diplomatike kapin kulmet.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR