Filma Me Titra Shqip: Finch

115 min 2021 8 / 552
Viti: Nov 4, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 549.884
Shikime: 4432
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në një tokë post-apokaliptike, një robot, i ndërtuar për të mbrojtur jetën e qenit të dashur të krijuesit të tij, mëson për jetën, dashurinë, miqësinë dhe çfarë do të thotë të jesh njeri.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR