Filma Me Titra Shqip: Red Notice

115 min 2021 6.9 / 1184
Kategoria: Aksion Komedi Krim Thriller
Viti: Nov 4, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7646.716
Shikime: 8302
Pershkrimi
Në botën e krimit ndërkombëtar, një agjent i Interpolit përpiqet të gjuajë dhe të kapë hajdutin më të kërkuar të artit në botë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR