Filma Me Titra Shqip: The Beta Test

93 min 2021 6 / 16
Kategoria: Thriller Horror Komedi
Viti: Oct 15, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16.62
Shikime: 2681
Pershkrimi
Një agjent Hollivudi i martuar merr një letër misterioze për një takim anonim seksual dhe futet në grackën e një bote të errët gënjeshtrash, tradhtie dhe të dhënash digjitale.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR