Filma Me Titra Shqip: Doctor Strange

115 min 2016 7.4 / 17739
Viti: Oct 25, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 138.317
Shikime: 3434
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një neurokirurg ndërmerr një udhëtim me shpresën për të shpëtuar profesionin e tij pas një aksidenti, por çdo gjë merr një tjetër rrjedhë. Stiven Streinxh ndërmerr një udhëtim drejt arteve mistike dhe zbulon që ka dhe mënyra të tjera për të shpëtuar jetë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR