Filma Me Titra Shqip: Firebird

107 min 2021 8.1 / 11
Kategoria: Dramatik Romance Lufte
Viti: Mar 17, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7.63
Shikime: 1814
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një trekëndësh i ngatërruar dashurie i ndërtuar nga njerëz të detyruar të fshehin veten e tyre. Një histori lufte, dashuri, miqësie dhe arti në Moskë gjatë luftës së ftohtë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR