Filma Me Titra Shqip: La Flamme Rouge

94 min 2021 0 / 0
Kategoria: Krim Dramatik Thriller
Viti: Mar 13, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1.68
Shikime: 1708
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në një natë të tmerrshme plot me vrasje dhe makthe për një ish-kampion çiklizmi, vetëm një detektiv i fshehtë mund ta ndihmojë që të mbijetojë deri në mëngjes.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR