Filma Me Titra Shqip: Love Hard

105 min 2021 7.2 / 478
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Nov 5, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 165.574
Shikime: 2497
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vajzë nga Los Angelos, e pafat në dashuri, bie në dashuri me një djalë të Bregut Lindor në një aplikacion takimesh dhe vendos ta befasojë atë për pushime, vetëm për të zbuluar se ajo është mashtruar. Kjo komedi romantike tregon përpjekjen e saj për të rënë në dashuri.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR