Filma Me Titra Shqip: Side Effect

93 min 2020 6.5 / 49
Kategoria: Thriller Horror
Viti: Nov 5, 2020
Gjuha Origjinale: RU
Popullariteti: 5.676
Shikime: 3829
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi grabitësit hyjnë në jetën e lumtur të një arkitekti dhe gruas së tij, ëndrra e vetme e Andreit është të fshijë atë makth nga kujtesa e Olias. Kërkimet e dëshpëruara për një zgjidhje, e çojnë atë në një apartament të frikshëm, te Mara misterioze, e cila i premton një ilaç "të veçantë"...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR