Filma Me Titra Shqip: Sparks

90 min 2013 5 / 69
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Mar 1, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6.989
Shikime: 2927
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vigjilent i maskuar që zbulon anën e errët të heroizmit. Shkuarja pas super-kriminelit më famëkeq të vendit e lë jetën dhe reputacionin e Sparks në gërmadha.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR