Filma Me Titra Shqip: The Trip

113 min 2021 6.9 / 142
Viti: Jul 30, 2021
Gjuha Origjinale: NO
Popullariteti: 538.081
Shikime: 3829
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një çift që nuk po funksionon, shkon në një kabinë të largët për t'u lidhur përsëri, por secili ka synime të vrasë tjetrin. Para se të realizojnë planet e tyre, vijnë vizitorë të papritur dhe ata përballen me një rrezik më të madh.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR