Filma Me Titra Shqip: 13 Minutes

109 min 2021 6.2 / 13
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: Oct 29, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15.661
Shikime: 2873
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Ndërsa një ditë e re fillon në qytetin e vogël amerikan të Minninnewah, banorët e nisin ditën e tyre po aq të zakonshme sa edhe tjetra. Nënë Natyrë, megjithatë, ka plane të tjera për ta. Banorët kanë vetëm 13 minuta për të kërkuar strehim përpara se tornadoja më e madhe në histori të shkatërrojë qytetin, duke i lënë ata të luftojnë për të mbrojtur të dashurit e tyre dhe duke luftuar për jetën e tyre. Të mbetura për t'u përballur me pasojat, katër familje duhet të kapërcejnë mosmarrëveshjet e tyr
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR