Filma Me Titra Shqip: 7 Prisoners

93 min 2021 7.7 / 69
Kategoria: Dramatik Krim
Viti: Oct 22, 2021
Gjuha Origjinale: PT
Popullariteti: 991.721
Shikime: 2662
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Për të siguruar një jetë më të mirë për familjen e tij në fshat, 18-vjeçari Mateus pranon të punojë në një kantier në São Paulo për shefin e tij të ri, Lukën. Kur ai dhe disa djem të tjerë bien në kurthin e botës së rrezikshme të trafikimit të qenieve njerëzore, Mateus detyrohet të punojë për njeriun që e bëri? të rrezikojë të ardhmen e tij dhe të familjes së tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR